OFERTA

Tworzymy unikatowe elementy dekoracji wnętrz ze szkła metodą fusingu i witrażu. 
W każdym projekcie staramy się oddać w pełni indywidualność i preferencje każdego odbiorcy, dlatego nasze wyroby są tak niepowtarzalne.
W swojej ofercie mamy:
– Witraże użytkowe i sakralne
– Lampy witrażowe i fusingowe
– Artykuły dekoracyjne
– Statuetki i wyroby okazjonalne
Oferujemy pomoc i wparcie na każdym z etapów realizacji zlecenia:
– Rozpoznania potrzeb – rozmowa, w trakcie której ustalamy temat i kolorystykę odpowiednią dla pomieszczenia, gdzie umieszczony ma zostać wyrób
– Projektowania i wizualizacji– przedstawienie projektu w wersjach kolorystycznych ustalonych przy pierwszym spotkaniu, wybór szkła według próbnika, omówienie ewentualnych zmian i preferencji. Na tym etapie nie jesteście Państwo zobowiązani do złożenia zamówienia.
– Realizacji – uzgodnienie ostatecznego projektu, złożenie zamówienia, ustalenie terminu oraz kosztu wykonania zlecenia. Są one uzależnione przede wszystkim od wielkości, ilości elementów, z których się składa, jak również rodzaju szkła.
 Montażu – gwarantujemy dostawę i montaż u klienta. Istnieje również możliwość wysyłki mniejszych form do samodzielnego montażu.
Tak przeprowadzony proces realizacji pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania, co daje gwarancję 100% zadowolenia.
Oprócz wykonywania samodzielnych projektów współpracujemy także z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz, jak również pracowniami szklarskimi, stolarskimi i kamieniarskimi.